Internetový marketing - www reklama - reklama na internetu - internetová reklama

| |  Přihlášení

     SEO optimalizace www  |  Webdesign  |  Tvorba e-shopů  |  Grafika  | |  Úvodní strana O firmě  |  Partneři  |  Kariéra  |  Kontakty  |  Cloud  |  Mapa webu
SEO optimalizace - dostaňte Vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích

Kariéra

Nabízíme volné pracovní pozice na místo:
obchodní zástupce pro oblasti Ostrava a okolí, Frýdek-Místek a okolí, Havířov a okolí

Náplň práce:

  • komunikace s potenciálními firemními klienty
  • péče o zákaznické portfolio
  • udržování a rozvíjení vztahů se zákazníky

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • přístup k internetu
  • zkušenosti v oblasti přímého prodeje výhodou
  • prezentační a komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni
  • samostatnost, rozhodnost a vytrvalost
  • vysoké pracovní nasazení a pozitivní přístup
  • reprezentativní vystupování
  • zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • kvalitní odborné zaškolení a další vzdělávání
  • motivační ohodnocení odpovídající této profesi
  • možnost kariérního růstu
  • práce v mladém kolektivu
  • organizace času dle svých potřeb
  • zaměstnanecké výhody a benefity

Další informace:

  • práce na Dohodu o provedení práce, případně na ŽL
  • výše odměn na základě výsledků činnosti v kontaktování nových klientů
  • výhodná práce jako brigáda i jako stabilní zaměstnání
V případě zájmu o spolupráci s Net-marketingem nebo v případě dalších dotazů, zašlete Váš strukturovaný životopis nebo dotaz na e-mailovou adresu info@net-marketing.cz.

SEO optimalizace, optimalizace www, optimalizace pro vyhledávače

SEO - uděláme Vaše www stránky optimálními pro vyhledávací enginy
SEO - Search Engine Optimalization - dostaneme Vaše www stránky na přední pozice ve vyhledávačích
Optimalizujeme Vaše webové stránky tak, aby se objevovaly na předních pozicích ve vyhledávačích, SEO

Zavřít